• ساختار و سطوح جایزه
 • فرایند ارزیابی جایزه
 • معیارهای ارزیابی جایزه
 • اولین دوره جایزه مدیریت استاد دکتر علی رضاییان
 • فرایند ارزیابی جایزه

  مرحله اول: ثبت نام، تکمیل فرم ثبت نام و ارسال مدارک و مستندات

  هر داوطلب پس از ثبت نام در جایزۀ مدیریت استاد دکتر علی رضاییان، به ارائه فعالیت­ ها، دیدگاه­ ها، برنامه ­ها و نتایج کسب شده در زمینه بکارگیری ابزارهای مدیریتی  پرداخته و مدارک و مستندات لازم را نیز ارسال می نماید.

   

  مرحله دوم: ارزیابی مقدماتی و انتخاب اولیه

  در این مرحله اعضای کمیته علمی به بررسی و ارزیابی فرم ­ها و مدارک موجود می­ پردازند.

   

  مرحله سوم: ارزیابی تکمیلی و سطح‌سنجی

  شرکت کنندگانی که موفق به اخذ حدنصاب امتیازها در مرحله مقدماتی شده‌اند به مرحله سطح سنجی راه خواهند یافت. در این مرحله، ارزیابی های تکمیلی به منظور تعیین سطوح افراد پذیرفته شده صورت می­گیرد.

   

  مرحله چهارم: معرفی برندگان جوایز

  پس از بررسی، ارزیابی وتحلیل گزارش جلسات کمیته­ ها در مورد هر یک از شرکت کنندگان، افراد واجد شرایط دریافت جوایز شناسایی شده و نتایج در زمان مقرر انتشار خواهد یافت.

   

  مرحله پنجم: مراسم اعطای جوایز و ارائه دستاوردها

  برندگان جوایز مدیریت استاد دکتر علی رضاییان طی مراسمی در اولین دوره جایزه معرفی و مورد تقدیر قرار می‌گیرند. همچنین افراد موفق با همکاری کمیتۀ علمی به معرفی دستاوردهای خود در زمینۀ مدیریت و ارائه تجارب خود به دیگران می پردازند.

   

  مرحله ششم: ارائه گزارش بازخورد

  پس از طی مراحل پرسش­گری و جمع­ آوری اطلاعات، «گزارش بازخورد دستاوردها» که نقشه راهی برای بهبود فرآیندهای مدیریت خواهد بود؛ اعطا می ­شود. این سند، سطوح مختلف حوزۀ علوم و دانش مدیریت را در تداوم پیشرفت و ارتقاء سطح فعالیت ها یاری نموده و در پوشش شکاف­ های مدیریتی نقش برجسته ای را بصورت دوره ای ایفا خواهد نمود.